Sports

    2017./18. m.g.
     
    * 22. septembrī Pasaules vingrošanas diena
    * 3. oktobrī Stafešu skrējiens
    * 26. oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta Sporta spēles.
        

     

    2016./17. m.g.

    3. vieta starpnovadu sacensībās "Tautas bumba"  (Mairis Rsčevskis, Ruslans Jakimovs, Raivis Vītpliņš, Oskars Macenko, Kristofers Klodāns, Arturs Jasinskis, Renārs Danivs, Markuss Mainulis, sk. O. Šņepsts)

     

    2015./16. m.g.
    Veselības nedēļa 18.-26. septembris
    Pārgājiena diena
    Pievilkšanās diena
    Lekšana ar lecamauklu
    Skrienam, ejam
    Vēderpreses diena
    Velo diena
     
     Skolēnu sporta spēles volejbolā 26. novembris - III vieta ( sk. O. Šņepsts)
     
    Vieglatlētikas treniņgrupa  (trenere I. Ļedovskaja)
    Jauno vieglatlētu sacensībās "Mazā balva" 1. kārta, 24. novembris
    Markuss Mainulis  I vieta 60 m skrējienā
                           I vieta tāllēkšanā
    Jauno vieglatlētu sacensībās "Mazā balva" 2. kārta, 12. janvāris
    Markuss Mainulis I vieta tāllēkšanā
                           II vieta 60 m skrējienā
    Jauno vieglatlētu sacensības "Mazā balva" 3. kārta 4. februārī
    Markuss Mainulis I vieta tāllēkšanā
                           II vieta 60 m skrējienā
     
    Starpnovadu pavasara kross aprīlī - Pelēču pamatskolas komanda I vieta
     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     2014./15. m.g.

  • Veselības nedēļa
  • Tautas bumbas turnīrs 2.-4. klase
  • Mācāmies šaut
  • Volejbols Galēnos
  • Tautas bumba Preiļos 3.-5.klase (III vieta)
  • Tīkla bumba Līvānos 
  • Sporta dienas Preiļu novada skolām - Jautrās sporta spēles Līčos (I vieta- Jautrā stafete, "Ziloņa pastaiga", Virves vilkšana, "Zirnekļa skrējiens", II vieta- Jautrais kokteilis", Šautriņas,  III vieta - Boulings)
              Preiļu novada sporta skolas vieglatlētikas treniņu grupa
 -Mazā balva 1.kārta   M. Mainulis II vieta 60 m, I vieta tāllēkšanā V. Džeriņš III vieta tāllēkšanā      
 - Mazā balva 2.kārta  L. Višņevska III vieta lode,  V. Džeriņš I vieta lode                                   
 -Mazābalva 3.kārta  M. Mainulis  I vieta 60 m, I vieta tāllēkšana, III vieta lode, L. Višņevska III    vieta lode,    
  G. Jankovskis III vieta lode
-Starpnovadu skolēnu sacensības vieglatlētikā   R. Kivriņš III vieta tāllēkšanā, S. Kudle II vieta 3000 m     

 

sports sports sports